Warszawa, Plac Zawiszy 144A
+48 22 450 50 50
kontakt@e-solutions.com.pl

Targi Nowoczesnych Technologii już niedługo!

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Jeżeli chodzi o targi branżowe to w tym roku jest nawet kilkanaście okazji do poznania nowych technologii. Podczas targów prezentowane są najnowsze odkrycia oraz jest możliwość obejrzenia na żywo prototypów, które niebawem być może trafią do produkcji masowej. My również czekamy z niecierpliwością na prezentacje oraz chyba najbardziej na kontakt fizyczny z nowoczesnymi urządzeniami. Mieszkańcy Stolicy nie będą zawiedzeni – to właśnie w Warszawie w tym roku zostanie zorganizowanych najwięcej imprez poświęconych nowym technologiom. Nadal rodzime imprezy tego typu są poza czołówką europejską ale staramy się gonić inne kraje pod każdym względem.

IT FUTURE EXPO 2019

Pierwsze z opisywanych targów to oczywiście spotkanie zorganizowane w Warszawie. Impreza tematycznie kierowana jest dla właścicieli rozwiązań biznesowych. Już 26 września tego roku zostaną otwarte drzwi targów IT. Czego możemy się spodziewać? Na pewno podążaniem za trendami – tematy związane z IT, czyli na pewno BIG DATA, IoT, sztuczna inteligencja, algorytmy wykorzystujące sztuczną inteligencję do nauki, rozwiązania biznesowe w ecommerce. Całe przedsięwzięcie odbędzie się na stadionie Legii Warszawa.

Wspomniana impreza nie jest jedyną możliwością nawiązania silnych relacji biznesowych. W tym roku czeka nas również EXPO SILESIA a także Targi ITM POLSKA. Ciekawą propozycją jest marcowy AUTOMATICON, który każdego roku zwiększa swój zasięg na krajowej arenie.

Na równie mocno obsadzoną imprezę zapowiadają się Targi Elektroniki i Automatyki (TEiA 2019). To właśnie w Kielcach zapowiadana jest prezentacja nawet kilku innowacyjnych produktów.

Nie powinniśmy zapomnieć o liderze, czyli największych targach nowoczesnych technologii. Chodzi oczywiście o Electronics Show – organizacja w tym roku przypada na Ptak Warsaw Expo. To dopiero druga edycja targów a znając sukces pierwszej odsłony możemy spodziewać się fajerwerków technologicznych. Wybieramy się na wszystkie wymienione targi nowych technologii. Z niecierpliwością czekamy na Electronics Show oraz IT FUTURE EXPO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *